AKSEKİ AMBAR

AKSEKİ AMBAR

Firmamız Akseki ambar 1.sınıf kalite ile yıllardır hizmet veren, güven ve sorunsuz şekilde eşya transferlerinizi gerçekleştirmektedir.

Akseki ambar her gün parça eşya ve tam eşya olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp Türkiye’nin her iline teslim etmektedir. Büyük, küçük sınırı olmadan beyaz eşyadan gardıroba, küçük eşyadan koli ye kadar her türlü eşyanızın teslimatını yapmaktayız. Ofis eşyasından, ev eşyasına, çeyiz eşyasından öğrenci evi eşyasına kadar her türlü eşyanızın teslimatını yapmaktayız.

Akseki ambar
olarak biz, taşınmak istediğiniz yere sorunsuz, sıkıntısız en doğru şekilde istediğiniz yere ihtiyaçlarınızı ulaştırmaktayız. Tüm eşyalarınızı sizin kadar bizde önemser ve eşyalarınız sigorta altına alınmış olup, sevk esnasında olası kaza durumlarda tüm masraflarınız için sigorta tarafından ödeme yapılmaktadır. En çok tercih edilen nakliye taşımacılığı olarak bilinen ambar taşımacılığı ekonomik olduğu için güvensiz, kalitesiz olduğu düşünülmemektedir. Çünkü iller arası gezen araçlarının geri gideceği şehre boş gideceğinden dolayı, sizin eşyalarınızla birlikte güvenle, az bir kar ile taşındığı için daha ekonomiktir.

Ekiplerimiz sizden gelecek talebi, ihtiyaçlarınızı güven ve kalite içerisinde ulaştırmak için hazırda beklemektedir. Akseki ambar ile kaliteyi profesyonel şekilde bizimle yaşayın istediğiniz şehre sizi taşıyalım.