AKSU AMBAR

AKSU AMBAR

Nakliyat konusunda öncü gelen Aksu ambar, müşterilerine son teknolojiyi takip ederek, titizlikle, kaliteyi prensip edinip, kaliteli nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.

Aksu ambar ile göndermek istediğiniz eşyanızı, taşınma eşyalarınızı uygun fiyatlarla ve büyük küçük ne kadar eşyanız var ise istediğiniz yere taşıma imkânı bulabilirsiniz. Genellikle çeyiz, öğrenci evi, yazlık gibi parça eşyalarınızı gönderilirken Bunların içinde buzdolabı, çamaşır makinası, yatak gardırop veya koli dâhil olabilir. Teslim alınacak adres ve teslim edilecek adres bilgileri ile firmamıza bildirdiğinizde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra eşyalarınız tarafımıza ulaşıp toplanıp, kilo boyut ölçümleri yapılıp paketlenir,  gönderileceği güzergâha göre yola çıkıp güvenle teslim edilmektedir. 

Aksu ambar eşyalarınızı güvence altına alıp taşınma esnasında olabilecek her türlü sorunu sigortalı olarak taşımaktadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardan biridir. Diğer nakliyat taşımalarına göre ambar nakliyatçıları daha uygun olduğu için tercih sebebidir. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemekle birlikte, başka şehirden gelen nakliyatçılar geri dönüşlerinde boş gitmemek için az bir kar ile güzergâhları üzerine işler alırlar bu yüzden daha ekonomiktir.

Aksu ambar Müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş en iyi kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip uzun yıllardır sektöre damga vurmayı başarmıştır. Profesyonel marmara ambar nakliyatı için tıklayınız.