ALANYA AMBAR

ALANYA AMBAR

Firmamız Alanya ambar, müşteri memnuniyeti, Kalite ve güvenle eşyalarınızın taşınmasını hizmet edinmiş, yıllardır profesyonelce hizmet veren nakliyat firmasıdır.

Alanya ambar ile göndermek istediğiniz eşyanızı uygun fiyatlarla istediğiniz şehre taşıma imkânı bulabilirsiniz. Genellikle ambar ile çeyiz eşyası, öğrenci evi, yazlık, ofis veya ev taşıma gibi parça veya tam eşyalarınızı gönderilirken Bunların içinde buzdolabı, çamaşır makinası, yatak gardırop veya koli dâhil olabilir. Teslim alınacak adres ve teslim edilecek adres bilgileri ile firmamıza bildirdiğinizde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra eşyalarınız tarafımıza ulaşır, toplanıp paketlenir, listelenip kilo boyutları hesaplanır, gönderileceği güzergâha göre yola çıkıp güvenle teslim edilmektedir. 

Firmamız özenle ve hassasiyetle gönderdiğiniz eşyalarınızı güvenle koruyup teslim etmektedir. Eşyalarınızı güvence altına alıp taşınma esnasında olabilecek her türlü sorun ve olabilecek kaza durumlarını sigortalı olarak taşımaktadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardan biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş firmamız Alanya ambar ile en iyi kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, uzun yıllardır sektöre damga vurmayı başarmıştır.

Alanya ambar olarak Amacımız siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verip, eşyalarınızı güvenle, titizlikle ve kalite çerçevesinde teslim etmektir. Alanya ambar ile eşyalarınızı güvenle gönderin, siz evinizde rahatınıza bakarken biz eşyalarınızı teslim etmek için yola çıkmış olalım.