AMBAR

AMBAR

Nakliyat konusunda öncü gelen firmamız kaliteyi prensip edinip, titizlikle günden güne büyüyerek sektörün önde gelen firması olarak en kaliteli ve güvenli nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.

Ambar, nakliyatçıların araçlarını boşaltma ve yükleme ve depolama yaptıkları yerlere verilen isimdir. Bir bakıma eşyaların depolandığı yerlere hazırlanıp kilo ölçümlerinin boyutlarının ve genişliklerin hesaplanıp paketlendiği, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Ambarlarda nakliyat firmaları gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, daha sonra ürünler sırasıyla listelenir. Paketleme esnasında kiloları tespit edilir. Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır.

Ambar taşımacılığı ise, en küçük eşyadan en büyük eşyalarınıza kadar istediğiniz şehre güvenle ve ekonomik fiyatlarla gönderebileceğiniz nakliyat hizmetidir. Ambar taşımacılığı günümüzde ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bir eşyayı veya eşyalarını gönderecek kişi kamyon tutup gönderdiğinde çok maliyetli olmaktadır. Ancak ambar taşımacılığında aynı eşyalarınızı çok daha ekonomik fiyata güvenle gönderebilmektesiniz. Ekonomik olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü ambar nakliyatçıları farklı şehirlerden geldiklerinde dönüş yollarına bos gitmemek için az bir kar ile bizlere güven ve kalite sunarak eşyalarımızı istediğimiz şehre taşımaktadır. En önemlisi tüm eşyalarınız olası kazalara karşı güvence altına alınıp sigortalı şekilde yola çıkarmakla birlikte olası kaza durumlarında sigorta tarafından değeri kadar ödenmektedir. Bu yüzden ambar taşımacılığı ekonomik ve güvenli olduğundan dolayı herkes için ilk tercih olmaktadır.

Ambar taşımacılığı size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Ambar taşımacılığı ile güvenle eşyalarınızın hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Ambar