DÖŞEMEALTI AMBAR

DÖŞEMEALTI AMBAR

Firmamız Döşeme altı ambar olarak, müşteri memnuniyeti, Kalite ve güvenle eşyalarınızın taşınmasını hizmet edinmiş, yıllardır profesyonelce hizmet veren nakliyat firmasıdır.

Döşeme altı ambar ile göndermek istediğiniz eşyanızı uygun fiyatlarla istediğiniz yere taşıma imkânı bulabilirsiniz. Genellikle çeyiz, öğrenci evi, yazlık gibi parça eşyalarınızı gönderilirken Bunların içinde buzdolabı, çamaşır makinası, yatak gardırop veya koli dâhil olabilir. Teslim alınacak adres ve teslim edilecek adres bilgileri ile firmamıza bildirdiğinizde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra eşyalarınız tarafımıza ulaşıp toplanıp paketlenir,  gönderileceği güzergâha göre yola çıkıp güvenle teslim edilmektedir.  Firmamız özenle ve hassasiyetle gönderdiğiniz eşyalarınızı güvenle koruyup teslim etmektedir. Eşyalarınızı güvence altına alıp taşınma esnasında olabilecek her türlü sorunu sigortalı olarak taşımaktadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardan biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş firmamız en iyi kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip uzun yıllardır sektöre damga vurmayı başarmıştır.

 

Döşeme altı ambar olarak Amacımız siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verip, eşyalarınızı titizlikle, güvenle ve kalite çerçevesinde teslim etmektir. Ekiplerimiz sizden gelecek talebi, ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve özenle ulaştırmak için hazırda beklemektedir.