ELMALI AMBAR

ELMALI AMBAR

Elmalı ambar olarak uzun senelerdir kalite ve güvenle eşyalarınızı istediğiniz şehre günlük transfer yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, güvenle taşınmalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Elmalı ambar aracılığı ile profesyonel şekilde taşıma yapmakta olup eşyalarınız değerinde sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardan biridir. Olası kaza durumlarda tüm masraflarınız sigorta tarafından size, değeri kadar geri ödeme yapılmaktadır. Normal nakliyat firmalarına göre ambar nakliyatçılığı daha çok tercih edilmektedir.  Artık işyerlerinden malzeme, evlerden tüm eşya ve taşınma işleri ambar taşımadığı ile göndermeyi tercih edilmektedir. Ambarımıza gelen araçlar için boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Bu yüzden sizde elmalı ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

Elmalı ambar olarak biz, profesyonel hizmetlerimizle ve kalitenin tadını sizlere yaşatacak bir firmayız. Biz ihtiyaçlarınızı gerçekleştirirken sizde arkanıza yaslanıp gönül rahatlığı ile eşyalarınızı düşünmeden keyfinize bakın.