FİNİKE AMBAR

FİNİKE AMBAR

Firmamız, eşya transferlerinizi güven ve titizlik ile Antalya’dan istediğiniz ile Finike ambar taşımacılığı ile sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Çeyiz eşyası, öğrenci evi eşyaları, yazlık eşyası veya başka bir yere gönderilecek parça eşyalarınız olduğunda nasıl göndereceğinizi düşünürsünüz, işte o sırada devreye biz girmekteyiz. Yazlığınıza götüreceğiniz eşyalarınızı kamyon tutup götürmek istediğinizde 2 parça eşya için bile yüksek meblağı vermek durumunda kalmaktasınız, bu yüzden bizler ne kadar eşyanız olursa olsun uygun fiyata ambar taşımacılığı ile sizin kadar dikkat ve titizlikle eşyalarınızı taşımaktayız.

Ambar yüklerin indirilip başka araca yüklendiği, eşyaların depolandığı, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir. Ambarımıza gelen araçlar, dönüş yollarında boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Finike ambar aracılığı ile eşyalarınız bizler için değerli olup günlük sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardandır. Olmasını istemediğimiz olası kaza durumlarında masraflarınız sigorta tarafından sizlere geri ödenmektedir.

Finike ambar,  yıllardır ambar nakliyatçılığı ile müşteri memnuniyetini önemli kılıp, güven ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızı istediğiniz yere teslim etmektedir Bu yüzden sizde Finike ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz,.