GAZİPAŞA AMBAR

GAZİPAŞA AMBAR

Yıllardır hizmet veren firmamız, Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, taşınmalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Antalya’dan istediğiniz ile Gazipaşa ambar taşımacılığı ile yarım eşya ve tam eşya olarak her gün kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Gazipaşa ambar, Çeyiz eşyası, öğrenci evi eşyaları, yazlık eşyası veya başka bir yere gönderilecek parça eşyalarınıza kadar her eşyanızı büyük küçük fark etmeden her eşyanızın teslimatını yapmaktayız. Bu eşyalarınızın içine buzdolabı, çamaşır makinası gibi eşyalarınızda dâhil olmaktadır. İster parça eşya, isterseniz tam eşya olarak her türlü büyük küçük eşyalarınızı göndereceğiniz yere Gazipaşa ambar ile güvenle teslim etmekteyiz.

Ambar denildiğinde ilk olarak yükleme, toplanma alanları aklımıza gelmektedir. Ambar yüklerin indirilip başka araca yüklendiği, eşyaların depolandığı, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir.  Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir. Gazipaşa Ambarına gelen araçlar, dönüş yollarına boş gitmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Sizde Gazipaşa ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz, Gazipaşa ambar aracılığı ile eşyalarınız bizler için değerli olup günlük sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en hassas olduğumuz konulardan biridir. Olmasını istemediğimiz olası kaza durumlarda tüm masraflarınız, sigorta tarafından size ödenmektedir.

Güvenle ve özenle eşyalarınızın teslimatını gerçekleştiren gazi paşa ambar profesyonelce sizlere hizmet vermek için hazırda beklemektedir. Sizde ambar nakliyatı ile taşının gönlünüzde eşyalarınızda güvenli ellerle teslimatı gerçekleştirilsin.