GÜNDOĞMUŞ AMBAR

GÜNDOĞMUŞ AMBAR

Nakliyat konusunda öncü gelen Gündoğmuş ambar, müşterilerine son teknolojiyi takip ederek, güven ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.

Gündoğmuş ambar ile göndermek istediğiniz her türlü eşyanızı, tek parça veya tam eşya büyük küçük demeden rahatlıkla ambar ile gönderebilirsiniz. Genellikle öğrenci evi, çeyiz,  yazlık, ofis veya ev gibi parça eşyalarınızı gönderilirken Bunların içinde buzdolabı, çamaşır makinası, gardırop, yatak veya koli dâhil olabilir. Gerekli bilgiler teslim alınacak adres ve teslim edilecek adres bilgisi tapıldıktan sonra, paketleme, kilo boy hesaplanması ile en son yüklenecek duruma getirilmektedir. Daha sonra güzergâhına göre gidecek olan araçlara yüklenmekte ve güvenle teslimat için yola çıkmaktadır.  Gündoğmuş ambar eşyalarınızı güvence altına alıp taşınma esnasında olabilecek her türlü sorunu sigortalı olarak taşımaktadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardan biridir. Diğer nakliyat taşımalarına göre ambar nakliyatçıları daha uygun olduğu için tercih sebebidir. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemekle birlikte, başka şehirden gelen nakliyatçılar geri dönüşlerinde boş gitmemek için az bir kar ile güzergâhları üzerine işler alırlar bu yüzden daha ekonomiktir.

Gündoğmuş ambar Müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş en iyi kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip uzun yıllardır sektöre damga vurmayı başarmıştır.  Sizde bizimle kaliteli ve güvenli eşyalarınızın teslimatlarını gerçekleştirin, siz yorulmadan eşyalarınız istediğiniz yere ulaşmış olsun.

 

.