Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz: Firmamız uzun yıllardır hizmet sunar ve, Türkiye’nin 81 il ve ilçelerine Türkiye’nin her yerine hızlı ve zamanına sevkiyat hizmeti vermektedir.  Alanında ve sektöründeki diğer firmalara farklılık katmaktadır. Hızlı güvenilir, kalite ve son teknoloji ile güvenilir nakliye sağlamaktadır. Müşteri memnun iyi bizim için en önemli prensip olup siz ve çevrenizdekilere tavsiye edilmesi için nakliye sektöründe sürekli yenilik yapmak amacımızdır. Siz değerli müşterimize en kaliteli ve en güvenli nakliye hizmeti vermek bizim görevimizdir.

Vizyonumuz: Şehirlerarası tam eşya ve yarım eşya olarak parsiyel yüklerin nakliyesinde alternatif olarak lojistik hizmetleri sunmak.   Son teknoloji ile gelişen deneyimli ekip kadromuz ile zamanında ve güvenli ulaşım sağlamak.   Müşterilerimizden aldığımız yükleri kendi eşyalarımız gibi benimseyip en güvenli ve zararsız şekilde sevkiyatını gerçekleştirmektir. Geliyorsa müşteri memnuniyeti bizim için değerli olup Bunun için elimizden ne geliyorsa en iyi şekilde yapmaktayız.

Belirli bir eşya sınırlaması olmadan, Paletli paletsiz, küçük büyük her türlü eşyanızı istediğiniz yere taşımaktayız. Malzemelerinizi zamanında ve güvenle teslim etmek bizim görevimiz olup, siz müşterilerimizi memnun etmek ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim ediyor olmamız bizi yüceltmektedir.

 

Hedefimiz:  Türkiye’nin her şehrinde ve çalışmış olduğumuz bölgelerde ambar ve nakliye konusunda lider firma olmak.  Müşterilerimizi memnun edecek her türlü imkânı sağlamak.  Sektörde yenilikçi bir politika sergileyip müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Tüm müşterilerimize ayrım gözetmeden nakliyede en ekonomik fiyatlara taşımaktır.  Diğer lojistik firmalarına göre en uygun fiyatlarla sevkiyat yapmak ve tüm fiyatlarımızı en alt seviyeye kadar çekmektir.

 

 Firmamız Antalya ambar, Ege bölgesinde hizmet vermektedir.

Antalya ilçeleri olarak,

Alanya ambar, Murat paşa ambar,  Akseki ambar,  aksu ambar, elmalı ambar, Finike ambar, döşeme altı ambar, Gazipaşa ambar, Gündoğmuş ambar, İbradı ambar, kaş ambar, kemer ambar, kepez ambar, Konyaaltı ambar, Korkuteli ambar, Kumluca ambar, Manavgat ambar, Serik ambar sevkiyat yerlerimizdir.

 Neden biz?

  • Türkiye’nin 81 il ve ilçesine güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
  • Profesyonel ekip ve güçlü alt yapımızda %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
  • Eşya hacminize göre depolama hizmetimiz ile tüm eşyalarınızı depo alanımızın en uygun yerlerinde istediğiniz kadar muhafaza edşp bekletebiliyoruz.
  • Tüm eşyalarınız bizim için değerli olup sigorta güvencesi ile yola çıkartıyoruz.
  • Parsiyel ve ofis taşımacılığı hizmeti ile eşyalarınızı güven ve itina ile yeni adresinize teslim ediyoruz.
  • En hesaplı ve ekonomik fiyatlarla taşıma, taşınma ve nakliye hizmeti sunuyoruz.

 

Antalya ambar ile taşının,  kalite ve  güvenle yaşayın.