KALE AMBAR

KALE AMBAR

Eşya transferlerinizi Antalya’dan istediğiniz ile kale ambar taşımacılığı ile taşımaktadır. Tüm Türkiye illerine aldığımız yüklerinizi gününde ve zamanında sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Ambar yüklerin indirilip başka araca yüklendiği, eşyaların depolandığı, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir.  Çeyiz eşyası, öğrenci evi eşyaları, yazlık eşyası veya başka bir yere gönderilecek parça eşyalarınız olduğunda nasıl göndereceğinizi düşünürsünüz, işte o sırada devreye biz girmekteyiz. Yazlığınıza götüreceğiniz eşyalarınızı kamyon tutup götürmek istediğinizde 2 parça eşya için bile yüksek meblağı vermek durumunda kalmaktasınız, bu yüzden bizler ne kadar eşyanız olursa olsun uygun fiyata ambar taşımacılığı ile sizin kadar dikkat ve titizlikle eşyalarınızı taşımaktayız.

Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir.  Ambarımıza gelen araçlar, boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Bu yüzden sizde kale ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz, kale ambar aracılığı ile eşyalarınız bizler için değerli olup günlük sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardandır. Olmasını istemediğimiz olası kaza durumlarında masraflarınız sigorta tarafından sizlere geri ödenmektedir.

Kale ambar,  yıllardır ambar nakliyatçılığı ile müşteri memnuniyetini önemli kılıp, güven ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızı istediğiniz yere teslim etmektedir. Kale ambara güvenin, istediğiniz şehre sizi taşıyalım.