KAŞ AMBAR

KAŞ AMBAR

Yıllardır hizmet veren firmamız, kalite, güven ve sorunsuz şekilde eşya transferlerinizi Antalya’dan istediğiniz ile kaş ambar taşımacılığı ile yarım eşya ve tam eşya olarak her gün kesintisiz hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, taşınmalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Ambar denildiğinde ilk olarak yükleme, toplanma alanları aklımıza gelmektedir. Ambar yüklerin indirilip başka araca yüklendiği, eşyaların depolandığı, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir.  Çeyiz eşyası, öğrenci evi eşyaları, yazlık eşyası veya başka bir yere gönderilecek parça eşyalarınız olduğunda nasıl göndereceğinizi düşünürsünüz, işte o sırada devreye biz girmekteyiz. Yazlığınıza götüreceğiniz eşyalarınızı kamyon tutup götürmek istediğinizde 2 parça eşya için bile yüksek meblağı vermek durumunda kalmaktasınız, bu yüzden bizler ne kadar eşyanız olursa olsun uygun fiyata ambar taşımacılığı ile sizin kadar dikkat ve titizlikle eşyalarınızı taşımaktayız. İster parça eşya, isterseniz tam eşya olarak her türlü büyük küçük eşyalarınızı göndereceğiniz yere kaş ambar ile güvenle teslim etmekteyiz.

Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir.  Ambarımıza gelen araçlar, boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Bu yüzden sizde kaş ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz, kaş ambar aracılığı ile eşyalarınız bizler için değerli olup günlük sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardandır. Olmasını istemediğimiz kaza durumlarda tüm masraflarınız, sigorta tarafından size ödenmektedir.

Kaş ambar,  yıllardır ambar nakliyatçılığı ile müşteri memnuniyetini önemli kılıp, güven ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızı istediğiniz yere teslim etmektedir.