KEMER AMBAR

KEMER AMBAR

Kemer ambar yıllardır güvenli ve titizlikle eşyalarınızı sevk edilecek şehirlere teslim hizmeti vermektedir. Tüm taşınmalarınızı son teknoloji ve kalite ile kemer ambar olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ev, ofis, öğrenci evi eşyası, çeyiz eşyası, yazlık eşyası taşınmalarınızda adet sınırı olmayan büyük, küçük kaç parça eşyanız var ise talimatlarınızı istediğiniz yere sizin kadar önemseyerek Kemer ambar ile ulaştırmaktayız. Kemer ambar, diğer nakliyatlara göre daha çok tercih sebebidir. Eşyalarınız sizin kadar bizler için önemli olup değerinde sigorta güvencesi altına alınıp, yola çıkmaktadır. Olmasını istemediğimiz kaza durumlarında sigorta tarafından eşyalarınızın değeri kadar masraflarınız karşılanmaktadır.  Bu yüzden ambar nakliyatçılığı güven ve ekonomik olmasından dolayı herkes için tercih sebebidir. Ekonomik olması kalitesiz, güvensiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü şehir dışından gelen araçlar dönüş güzergâhlarına boş gitmemek için az bir kar ile dönüş yolları işi aldıkları için ekonomik fiyatlıdır.

Kemer ambar ile güven ve sorunsuz eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Profesyonel hizmetle kalitenin tadını sizlere yaşatarak, sizin yerinize her şeyi düşünmekteyiz.