KEPEZ AMBAR

KEPEZ AMBAR

Firmamız yıllardır güvenli ve titizlikle eşyalarınızı Kepez ambar ile sevk edilecek yere teslim hizmeti vermektedir. Kepez ambar ile tüm taşınmalarınızı son teknoloji ve kalite ile gerçekleştirmekteyiz.

Ambar, yüklerin indirilip, başka araçlara tekrar yüklenmesi, paketlenmesi, boylularının kilolarının hesaplanması, listelenmesi ve nakliyatçıların dinlenme, haberleşme noktaları olan tesislerdir. Ev, ofis, öğrenci evi eşyası, çeyiz eşyası, yazlık eşyası taşınmalarınızda adet sınırı olmayan büyük, küçük kaç parça eşyanız var ise talimatlarınızı istediğiniz yere sorunsuz sıkıntısız sizin kadar önemseyerek Kepez ambar ile ulaştırmaktayız. Kepez ambar, diğer nakliyatlara göre daha çok tercih sebebidir. Eşyalarınız sizin kadar bizler için önemli olup değerinde sigorta güvencesi altına alınıp, yola çıkmaktadır. Olmasını istemediğimiz kaza durumlarında sigorta tarafından eşyalarınızın değeri kadar masraflarınız karşılanmaktadır.  Bu yüzden eşya taşıma da güven ve ekonomik olması herkes için tercih sebebidir. Ekonomik olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü şehir dışından gelen araçlar dönüş güzergâhlarına boş gitmemek için az bir kar ile dönüş yolları üzerinde teslim edilecek eşyalar aldığından dolayı ekonomik fiyatlıdır.

 Kepez ambar ile güven ve sorunsuz eşyalarınızı teslim etmek için ekiplerimiz hazırda beklemektedir. Profesyonel hizmetle kalitenin tadını sizlere yaşatarak, sizin yerinize her şeyi düşünmekteyiz.