KONYAALTI AMBAR

KONYAALTI AMBAR

Konyaaltı ambar kalite, güven ve sorunsuz şekilde eşya transferlerinizi Antalya’dan istediğiniz ile Konyaaltı ambar taşımacılığı ile yarım eşya ve tam eşya olarak her gün kesintisiz hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip, taşınmalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Ambar denildiğinde ilk olarak yükleme, toplanma alanları aklımıza gelmektedir. Ambar yüklerin indirilip başka araca yüklendiği, eşyaların depolandığı, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir.  Yazlık eşyalarını göndermek isteyen, öğrenci evi eşyası veya ofis eşyası göndermek herkes ambar nakliyatçılığını tercih etmektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci evi eşyaları, yazlık eşyası veya başka bir yere gönderilecek parça eşyalarınız olduğunda nasıl göndereceğinizi düşünürsünüz, işte o sırada devreye biz girmekteyiz. İster parça eşya, isterseniz tam eşya olarak her türlü büyük küçük eşyalarınızı göndereceğiniz yere Konyaaltı ambar ile güvenle teslim etmekteyiz. Ambar nakliyatçılığı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir.  Başka şehirlerden Ambarımıza gelen araçlar, boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş güzergâhlarına iş alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Sizde Konyaaltı ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz Konyaaltı ambar aracılığı ile eşyalarınız bizler için değerli olup günlük sigorta ile güvence altındadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konulardandır. Olmasını istemediğimiz kaza durumlarda tüm masraflarınız, sigorta tarafından size ödenmektedir.

Profesyonel hizmetlerimizle ve kaliteyi tanıştırmak için tüm ekibimizle sizden gelecek teslimleri hazırda bekliyoruz.  Konyaaltı ambar ile eşyalarımızı bize teslim edin, siz eşyalarınızı düşünmeden biz teslimatını güvenle yapmış olalım.