KORKUTELİ AMBAR

KORKUTELİ AMBAR

Firmamız yıllardır güvenli ve titizlikle eşyalarınızı Korkuteli ambar ile sevk edilecek yere teslim hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en önemli husus olup, size sorunsuz taşınma sağlamaktayız.

Ambar, yüklerin indirilip, başka araçlara tekrar yüklenmesi, paketlenmesi, boylularının kilolarının hesaplanması, listelenmesi ve nakliyatçıların dinlenme haberleşme noktaları olan tesislerdir. Evinizi, ofisinizi, öğrenci evi eşyalarınızı, çeyiz eşyalarınızı göndermek istediğinizde adet sınırı olmayan büyük, küçük kaç parça eşyanız var ise talimatlarınızı istediğiniz yere Korkuteli ambar ile ulaştırmaktayız. Eşyalarınız bizler için önemli olup değerinde sigorta güvencesi altına alınıp, yola çıkmaktadır. Olmasını istemediğimiz olası kaza durumlarında sigorta tarafından masraflarınız karşılanmaktadır.  Bu yüzden eşya taşıma da güven ve ekonomik olması herkes için tercih sebebidir. Ekonomik olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü şehir dışından gelen araçlar dönüş güzergâhlarına boş gitmemek için az bir kar ile dönüş işleri aldığından dolayı ekonomik fiyatlıdır.

Firmamız sizin kadar eşyalarınızı önemseyip son teknoloji ve kaliteyle eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmektedir. Korkuteli ambar ile güven ve sorunsuz eşyalarınızı teslim etmek için ekiplerimiz hazırda beklemektedir.