KUMLUCA AMBAR

KUMLUCA AMBAR

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, 1.sınıf kalite, güven ve sorunsuz şekilde eşya transferleriniz Kumluca ambar taşımacılığı ile taşımaktadır. Tüm Türkiye illerine aldığımız yüklerinizi gününde ve zamanında sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Kumluca ambar aracılığı ile taşınmak istediğiniz yere sorunsuz, sıkıntısız en doğru şekilde istediğiniz yere ulaştırmaktayız. Ambar, yüklerin toplanıp, depolanması, nakliyatçıların dinlenme, haberleşme ve bekleme yaptıkları tesislerdir. Genellikle ev taşıma, çeyiz eşyaları, öğrenci evi eşyaları gibi eşyalarınızın taşınması durumunda yardımınıza koşmaktayız. Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir. Ekonomik olması güvensiz olduğu anlamına gelmemektir çünkü Kumluca ambarına gelen şehir dışı araçlarının geri döneceği şehre veya yol üzerindeki güzergâhlarına boş gideceğinden dolayı, sizin eşyalarınızla birlikte güvenle, az bir kar ile taşındığı için daha ekonomiktir. Tüm eşyalarınız bizim için değerlidir diyerek sigortalanmış olup, olası kaza durumlarda tüm masraflarınız için sigorta tarafından size geri ödeme yapılmaktadır. Bu yüzden sizde Kumluca ambar ile kaliteyi gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

Kumluca ambar ile kaliteyi profesyonel şekilde bizimle yaşayın. Ekiplerimiz sizden gelecek talebi taşınma ve tanışma için ve güvenli şekilde eşyalarınızı teslim etmek için hazırda beklemektedir.