MANAVGAT AMBAR

MANAVGAT AMBAR

Eşya transferlerinizi Antalya’dan istediğiniz ile Manavgat ambar taşımacılığı ile güven ve kalite hizmeti ile taşımaktadır. Tüm Türkiye illerine aldığımız yüklerinizi gününde ve zamanında sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Ambar yüklerin indirilip başka araca yüklendiği, eşyaların depolandığı, listelenip paketlenip hesaplandığı, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir.  Ev eşyası, öğrenci evi eşyası, çeyiz eşyası, ofis eşyası gibi birçok eşya sevkiyatlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Yazlığınıza veya göndereceğiniz yere, eşyalarınızı kamyon tutup göndermek istediğinizde 2 parça eşya için bile yüksek meblağı vermek durumunda kalacaksınız. Oysaki Manavgat ambar olarak biz kaç parça eşyanız olursa olsun eşyanız olursa olsun uygun fiyata ambar taşımacılığı ile sizin kadar dikkat ve titizlikle eşyalarınızı taşımaktayız.

Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için, normal nakliyata göre daha çok tercih sebebidir.  Ambarımıza gelen araçlar, boş dönmek yerine maliyetine az bir kar ile dönüş işleri alırlar ve bu yüzden ambarlar diğer nakliyelere göre daha ekonomik ve uygundur. Eşyalarınız bizim için önemlidir diyerek sigorta güvencesi altında yola çıkmaktadır. Sigortalı taşımacılık bizim için en önemli konular arasındadır. Olmasını istemediğimiz olası kaza durumlarında masraflarınız sigorta tarafından sizlere geri ödenmektedir.

Manavgat ambar,  uzun yıllardır müşteri memnuniyetini önemli kılıp, güven ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızı istediğiniz yere teslim etmektedir. Manavgat ambara güvenin, istediğiniz şehre sizi son teknoloji rahatlığı il  taşıyalım.