MURATPAŞA AMBAR

MURATPAŞA AMBAR

Murat paşa ambar taşımacılığı kalite, güven ve sorunsuz şekilde eşya transferlerinizi müşteri odaklı taşımaktadır.  Tüm eşyalarınız Türkiye’nin her iline sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.

Ambar, yüklerin indirilip yüklendiği, toplanıp, depolandığı, nakliyatçıların dinlenme, haberleşme ve bekleme yaptıkları tesislerdi. Ambar nakliyatı ekonomik olduğu için normal nakliyata göre her zaman tercih sebebidir. Ekonomik olması güvensiz veya kalitesiz olduğu anlamına gelmemektir çünkü murat paşa ambarına gelen şehir dışı araçlarının geri döneceği güzergâhlarına boş gideceğinden dolayı, sizin eşyalarınızla birlikte güvenle, az bir kar ile taşındığı için daha ekonomiktir.  Murat paşa ambar ile ev eşyaları, çeyiz eşyaları, öğrenci evi veya yazlık ev eşyalarınıza kadar büyük küçük fark etmeden her eşyanızı istediğiniz şehre taşımaktayız. Tüm eşyalarınız bizim için değerli olup sigortalanmış olarak yola çıkmaktadır, olası kaza durumlarda değeri kadar masraflarınız için sigorta tarafından size geri ödeme yapılmaktadır. Bu yüzden sizde murat paşa ambar ile kaliteyi ve güveni gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

Murat paşa ambar yıllardır sizlere hizmet vererek büyüyüp,  müşteri memnuniyeti ile güvenle tüm sevkiyatlarınızı gerçekleştirmektedir.