Nakliyat Ambarı

Nakliyat Ambarı

Nakliyat konusunda öncü gelen firmamız kaliteyi prensip edinip, müşterilerine son teknolojiyi takip ederek, günden güne büyüyerek sektörün önde gelen firması olarak en kaliteli nakliye ve depolama hizmetini sunmaktadır.

Nakliyat ambarı ise, en küçük eşyadan en büyük eşyalarınıza kadar istediğiniz şehre sizi büyük sıkıntıdan kurtararak sorunsuz, sıkıntısız, güvenle ve ekonomik fiyatlarla gönderebileceğiniz nakliyat hizmetidir. Nakliyat ambarı günümüzde ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir. Eşyalarınızı kamyon tutup göndermek istediğinizde çok maliyetli olacaktır, Ancak ambar taşımacılığında aynı eşyalarınızı çok daha uygun fiyata gönderebilmektesiniz. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü ambar nakliyatçıları farklı şehirlerden geldiklerinde geri dönüş yollarına boş gitmemek için ve yol üzerindeki güzergâhlara dönüş işi alırlar ve bizlere güven ve kalite sunarak eşyalarımızı istediğimiz şehre taşımaktadır. En önemlisi tüm eşyalarınız olası kazalara karşı güvence altına alınıp sigortalı şekilde yola çıkmaktadır. Bu yüzden ambar taşımacılığı ekonomik ve güvenli olduğundan dolayı herkes için ilk tercih olmaktadır. Aynı güzergâh ve yol üzerindeki farklı müşterilerin eşyalarını yükleyip sevkini gerçekleştiren nakliyatlara parsiyel taşımacılık denir. Bu şekilde parsiyel taşınma hizmetine ambar nakliyesi denilmektedir.

Nakliyat Ambarları, eşyaların indirilip yüklendiği, depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Nakliyat firmalarının gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, daha sonra ürünler sırasıyla listelenir. Paketleme esnasında kiloları, boyut ve genişlikleri tespit edilir gerekli işlemler yapılır, Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır.

Ambar taşımacılığı size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız olarak müşterilerimiz bizim için önemli olup ambar nakliyatçılığında sizlere en titiz, güven ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.