Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Firmamız müşteri odaklı olup güvenle titizlikle Türkiye’nin her şehrine nakliye hizmeti vermektedir. Parça eşya taşımanın bir diğer adı parsiyel eşya taşıma olarak nitelendirilmektedir. Genellikle evden eve eşya taşıma ve aynı güzergâh üzerindeki birçok müşterinin eşyalarını kamyona yüklenip sevkini gerçekleştiren nakliyelere verilen terimdir.

Parça eşya taşımacılığı ile göndermek istediğiniz eşyanızı uygun, güvenli ve sorunsuz şekilde yere taşıma imkânı bulabilirsiniz. Genellikle öğrenci evi, çeyiz, yazlık gibi parça eşyalarınızı gönderilirken eşya sınırlaması olmadan, Bunların içinde buzdolabı, çamaşır makinası, yatak gardırop veya koli dâhil olabilir.  Küçük, büyük az veya çok kaç parça eşyanız var ise marmara parça eşya taşıma ile rahatlıkla gönderebilirsiniz. Teslim alınacak adres ve teslim edilecek adres bilgileri ile firmamıza ilettiğinizde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra eşyalarınız tarafınız ulaşıp toplanıp, paketlenir, boyut kilo ölçümleri yapılıp hazır duruma getirilir.  gönderileceği güzergâha göre yola çıkıp güvenle teslim edilmektedir.  Firmamız özenle ve hassasiyetle gönderdiğiniz eşyalarınızı güvenle ve sizin kadar titizlikle koruyup teslim etmektedir. Eşyalarınızı güvence altına alıp taşınma esnasında olabilecek her türlü kaza veya sorun durumlarında sigortalı olarak yola çıkıp değeri kadar ödemesi yapılmaktadır. Parça eşya taşımacılıkta Sigortalı taşımacılık en önemli konulardan biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş firmamız en iyi kaliteli hizmet vermeyi prensip edinip uzun yıllardır sektöre damga vurmayı başarmıştır.

Amacımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp tüm nakliyeleri mutlulukla gerçekleştirmektir. Sizlerin destekleriyle günden güne büyümekteyiz.