SERİK AMBAR

SERİK AMBAR

Serik ambar her gün parça eşya ve tam eşya olarak tüm Türkiye il ve ilçelerine eşya taşımacılığı yapmaktadır. Eşyalarınızı kalite, güven ve profesyonelce istediğiniz şehre ulaştırmak için yola çıkmaktadır.

Ambar, eşyaların depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı tesislerdir. Nakliyat firmalarının gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmaktadır, Paketleme esnasında kiloları, genişlik ve boyutları tespit edilir. Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır. Eşyasını gönderecek kişi az miktarda eşya olsa dahi kamyon tutup gönderdiğinde çok maliyetli olmaktadır. Ancak ambar taşımacılığında aynı eşyalarınızı çok daha uygun fiyata gönderebilmektesiniz. Uygun olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü ambar nakliyatçıları farklı şehirlerden geldiklerinde geri dönüşlerinde bos gitmemek için, güzergâhları üzerine iş alır, az bir kar ile bizlere güven ve kalite sunarak eşyalarımızı istediğimiz şehre taşımaktadır. Tüm eşyalarınız Serik ambar ile olmasını istemediğimiz, olası kazalara karşı güvence altına alınıp sigortalı şekilde yola çıkmaktadır. Olası kaza durumlarında eşyalarınızın değeri kadar sigorta tarafından geri ödeme yapılmaktadır. Bu yüzden ambar taşımacılığı ekonomik ve güvenli olduğundan dolayı herkes için ilk tercih olmaktadır.

Serik ambar size güvenli depolama alanlarıyla eşyalarınızın güvenle hazırlanıp yola çıkmasını ve teslim ettiğiniz gibi teslim edilmesini sağlamaktadır. Firmamız olarak müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir diyerek,  Serik ambarla eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.